aqotec

Podnik

lídr v oblasti technologie dálkového tepla – poskytovatel kompletních řešení – mezinárodní poskytovatel ve více než 15 zemích

2006
Zavedení systému QM EN-ISO 9001:2008
2009
Rozšiřování výroby a administrativních prostor
2010
Uvedení kompaktní stanice aqoClick na trh
2012
Výstavba výrobního závodu v Hodonicích
2014
Uvedení bytové stanice aqoLoft na trh
2016
Uvedení vizualizačního systému aqo360° na trh
2018
Uvedení regulátoru dálkového tepla RM360 na trh

VÝROBNÍ ZÁVODY

Naše kompletní řešení se vyrábějí v závodech Weißenkirchen im Attergau (AT) a Hodonice (CZ). Odtamtud řídíme a podporujeme naše prodejní místa při distribuci našich produktů.

PRODEJNÍ MÍSTA

Máme také mezinárodní kontaktní partnery pro naše výrobky v následujících zemích: Německo, Itálie, Švýcarsko, Francie, Nizozemsko, Česká republika, Belgie, Lucembursko, Polsko, Slovinsko, Slovensko, Chorvatsko a Kanada

Naše firemní filozofie

Chceme s našimi zákazníky rozvíjet partnerské vztahy, které zahrnují ekonomickou a ekologickou přidanou hodnotu, a odrážejí tak veřejnou identitu firmy jako seriózního, inovativního a ekonomicky úspěšného partnera.
Firma uznává hodnotu a výkon každého jednotlivého zaměstnance a vytváří rámcové podmínky, které přispívají k osobní spokojenosti zaměstnanců. Motivace, zdraví a identifikace s firmou a jistota zaměstnání jsou základními parametry spokojenosti zaměstnanců. Firma podporuje kvalifikaci zaměstnanců prostřednictvím průběžného školení podle nejnovějšího stavu techniky s cílem motivovat je a dlouhodobě je spojovat s firmou.
Partnerský vztah s našimi dodavateli nám umožňuje optimálně plnit požadavky kladené na naši společnost. Výběrem kompetentních partnerů je možné zajistit trvalý a vzájemně prospěšný vztah.
Systém QM podle ISO 9001 poskytuje základ pro efektivní a jasné procesy ve všech oblastech naší společnosti a zvyšuje kvalitu našich služeb. Tyto rámcové podmínky, spokojenost našich zaměstnanců, zákazníků a dodavatelů se neustále vyhodnocují a začleňují do procesu zlepšování. Vedení společnosti přijímá veškerá nezbytná opatření k zajištění růstu a hodnoty společnosti.

Iso-zertifikat

KOMPETENCE NA NEJVYŠŠÍ ÚROVNI

Certifikováno a standardizováno

Dodržovat normy je pro nás důležité. Pro zajištění konkurenční výhody na trhu je provoz nepřetržitě sledován a certifikován podle standardů kvality