aqotec

Naše služby

Služby společnosti aqotec zahrnují mimo jiné školení v nejrůznějších oblastech. V zásadě každý rok ve Weißenkirchenu probíhá výuka v rámci dalšího vzdělávání. Na požádání lze v prostorách zákazníka uskutečnit také individuální školení.

Náš servisní tým je vám navíc k dispozici pro případné dotazy a problémy. Reklamace řešíme s ohledem na co nejrychlejší obnovení provozu stanice.

Servisní oddělní je zde i pro montáž a uvedení stanice do provozu.

Schulungen

Školení

Našim zákazníkům pravidelně nabízíme vícedenní školicí programy v různých specializovaných oblastech, jako je hydraulika, vizualizace nebo regulační technika. Nabízíme také individuální školení přímo u vás.

Údržba a uvedení do provozu

Naši zaměstnanci ze servisního oddělení rádi pomohou našim zákazníkům s údržbou a uvedením stanic do provozu. Naše služby můžeme nabídnout v České Republice, na Slovensku, Německu, Rakousku, Švýcarsku a severní Itálii. Kromě toho máme spolehlivé a vyškolené partnerské společnosti, které pro nás provádějí servisní práce.

Service_Wartung
Service_Reklamation

Reklamace

Pro rychlé zpracování reklamací nebo servisních požadavků stížností máme k dispozici vyškolený personál. Za tímto účelem odešlete vyplněnou objednávku zákaznického servisu na adresu info@aqotec.cz